poniedziałek, 21 luty 2022 11:33

Jubileuszowe atrakcje na basenie PCS

W drugim tygodniu Ferii zimowych mamy dla Was kolejną urodzinową niespodziankę. W terminie 21-27 lutego na pływalni PCS będzie rozłożony wodny tor przeszkód.

Zapraszamy codziennie w godz. 7:00 - 21:00., zgodnie z harmonogramem basenu. Za korzystanie z toru nie są pobierane opłaty dodatkowe. Zasady dotyczące bezpiecznego korzystania opisane są w regulaminie toru.

Ponieważ rozłożony tor zajmuje przestrzeń dwóch torów pływackich, możliwe są okresowe utrudnienia w swobodnym pływaniu. W związku z tym od wszystkich uczestników pływania oczekujemy elastyczności i wyrozumiałości.

W ostatnim dniu wodnej zabawy – w niedzielę od godz. 11:00 do 13:00  - zapraszamy wszystkich do rywalizacji w pokonywaniu toru wodnego na czas. W kategoriach wiekowych, z podziałem na płeć będziemy nagradzać 5 najlepszych osób w danej kategorii wiekowej. Zaczynamy od najmłodszych. Przewidywane kategorie wiekowe:

  • 6 – 8 lat
  • 9 – 12 lat
  • 13 – 16 lat
  • 17 – 20 lat
  • 21 - 50 lat
  • 51 i więcej

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom z uzyskanym czasem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Czytany 832 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy