Aktualności

10 Urodziny PCS

Szanowni Państwo. Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie świętuje 10 lat funkcjonowania. 2 stycznia 2012 roku sprzedaliśmy pierwsze wejściówki z logiem PCS na basen i na lodowisko. Od 10 lat wspieramy Wasze postanowienia i wyzwania w kwestii aktywności fizycznej.

Czytaj dalej...
Kolejne zmiany organizacyjne w korzystaniu z usług PCS
W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14.12.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, jesteśmy zmuszeni wprowadzić kolejne zmiany organizacyjne w korzystaniu z usług PCS.
 
Wprowadzone limity uczestników przywracają zasadę zapisywania się na zajęcia fitness (tel. 502057563), oraz zmniejszenie liczby Klientów do 30 % obłożenia na każdym obiekcie. Do limitu nie są wliczane osoby zaszczepione
W przypadku wejść indywidualnych na pływalnię i lodowisko obowiązuje zasada pierwszeństwa.
Prosimy o zrozumienie i dostosowanie do wprowadzanych zasad, które mają potrwać do 31 stycznia 2022 r. 
Czytaj dalej...
Zmiany organizacyjne w korzystaniu z usług PCS
W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29.11.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany organizacyjne w korzystaniu z usług PCS.
Czytaj dalej...

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy