czwartek, 31 sierpień 2017 12:36

Odwiedziny

Dzisiaj spotkała nas nie lada niespodzianka :-)

Na stadionie Powiatowego Centrum Sportu na treningu spotkaliśmy Aleksandrę Gaworską.
Bełchatowianka - wychowanka Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w lekkiej atletyce, które odbyły się w sierpniu w Londynie. Młoda zawodniczka pobiegła w finałowym biegu sztafety 4x400 m.

Jest się czym chwalić; to największy sukces wychowanka BKL-u.
Ola pokazała, że w bełchatowskim klubie rozpoczynając swoja przygodę ze sportem, można zajść bardzo wysoko :-)

Aleksandra Gaworska  ma za sobą doskonały sezon.
W Suwałkach zdobyła złoty medal mistrzostw Polski do lat 23 na 400 m. Miesiąc przed Mistrzostwami Świata w Bydgoszczy stanęła na najwyższym podium w sztafecie 4x400 m sięgając po złoty medal młodzieżowych mistrzostw Europy.