piątek, 04 październik 2019 11:53

Tenisowe Pożegnanie Lata

28.09.2019 na kortach hali namiotowej Powiatowego Centrum Sportu odbył się turniej dla dzieci pod nazwą „ Tenisowe Pożegnanie Lata”.

Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Sportu, natomiast sponsorem nagród była firma Emerson.
W turnieju wzięło udział 15 dzieci z terenu powiatu bełchatowskiego. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: pomarańczowej i zielonej. W kategorii pomarańczowej  najlepszy okazał się Mateusz Dobrakowski ( PCS ), który w finale wygrał z Igorem Owczarzem( PCS) 10/3. Trzecie miejsce przypadło Filipowi Włodarczykowi ( AS Bełchatów ).
W finale kategorii zielonej spotkali się Mateusz Ziach( PCS ), który pokonał Wiktora Strojkowskiego 10/5. Trzecie miejsce zajął Michał Gonerski ( AS Bełchatów ).

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w turnieju.

Czytany 137 razy Ostatnio zmieniany piątek, 04 październik 2019 11:59