wtorek, 24 wrzesień 2019 12:09

Trójka ponownie najlepsza

IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Bełchatowskiego za nami. Podobnie jak w zawodach dla klas młodszych, także w turnieju dla klas VII-VIII najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3.

W poniedziałek uczniowie z Trójki wygrali turniej dla klas IV-VI. Dzień później ich starsi koledzy zwyciężyli w rywalizacji dla dwóch ostatnich roczników szkół podstawowych. Drużyna SP nr 3 wygrała wszystkie mecze, nie tracąc nawet gola, a strzelając swoim rywalom 21 bramek w trzech meczach.
Drugie miejsce zajęła SP nr 5, która zakończyła turniej z dorobkiem 6 punktów. Podium uzupełniła reprezentacja SP nr 4, zaś czwarte miejsce przypadło drużynie z Woli Wiązowej.
Najlepszym strzelcem turnieju został Brajan Ruda z SP nr 4. Bramkarzem turnieju wybrany został Kacper Foltyn z SP nr 3, który przez cały turniej zachował czyste konto. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Jasiński z SP nr 5, który wyróżniał się przebojowością na boisku.

Galeria zdjęć z turnieju: klasy VII-VIII

Czytany 121 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 wrzesień 2019 12:38
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy