środa, 04 wrzesień 2019 07:27

Grand Prix Kobiet

31 sierpnia odbył się trzeci w tym sezonie turniej tenisowy z cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu.

Do turnieju zgłosiło się 6 zawodniczek, które przy temperaturze ponad 30 stopni rywalizowały o kolejne punkty w klasyfikacji. Zawodniczki zostały podzielone na dwie grupy. Awans do finału uzyskały zwyciężczynie grup. Pomimo trudnych warunków mecze odbywały się w szybkim tempie i stały na wysokim poziomie. W meczu finałowym zmierzyły się Agnieszka Strojkowska z Edytą Elertowicz. Mecz ten był godny finału i rozstrzygnął się dopiero w super tie breaku. Pierwszy set dla A. Strojkowskiej, która narzuciła swój styl gry i wygrała 6/4. W drugim secie natomiast role się odwróciły i to E. Elertowicz była lepsza wygrywając 6/3. W trzeciej partii gra była bardzo wyrównana i obfitowała w bardzo ciekawe akcje. Ostatecznie lepsza okazała się Edyta Elertowicz wygrywając 11/9.

Końcowe wyniki III Grand Prix:

  1. Edyta Elertowicz.
  2. Agnieszka Strojkowska.
  3. Magdalena Dobrakowska.
  4. Kinga Rośniak.
  5. Anna Sobaniec.
  6. Renata Stolarczyk.

    Sędzia główny: Mariusz S|trojkowski 

Czytany 98 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 wrzesień 2019 07:40
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy