piątek, 30 sierpień 2019 12:36

Fitness w PCS

Wstęp na zajęcia tylko za 5 zł oraz bezpłatny piątek! Tak, z przytupem startujemy z nowym sezonem zajęć fitness w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie. Wyjątkowa oferta tylko w pierwszym tygodniu września. Zapraszamy.

Rozszerzamy ofertę zajęć fitness. Od września chętni będą mogli skorzystać z naszej oferty przez pięć dni w tygodniu. Wraz z nowym sezonem zapraszamy także w piątki. Po trudach całego tygodnia będzie można zrelaksować się na zajęciach z jogi. To nowość w ofercie PCS.
Właśnie z tego powodu w najbliższy piątek, tj. 6 września wstęp na zajęcia fitenss będzie bezpłatny. Będzie to doskonała okazja, aby jeszcze lepiej się poznać.
W piątek o godz. 19 zapraszamy na zajęcia “Jędrne ciało”, a po nich właśnie wspomniana wcześniej joga, którą poprowadzi nowa instruktorka – Diana Ponimirska.
Ale to nie koniec dobrych informacji. W związku ze startem nowego sezonu zajęć na naszej salce fitenss zapraszamy na wyjątkowy – promocyjny tydzień. Od poniedziałku, 2 września, do czwartku, 5 września wstęp na każde zajęcia za jedyne 5 zł.

Czytany 267 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 sierpień 2019 12:39
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy