piątek, 05 lipiec 2019 12:35

Pierwszy turnus "Wakacji z PCS" za nami. Na drugi zapraszamy od poniedziałku

Zakończył się pierwszy turnus "Wakacji z PCS". Blisko setka dzieciaków zakończyła dwutygodniowe zajęcia na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Liczymy, że zawarte znajomości przetrwają lata.

Wodne szaleństwo na basenie, gry i zabawy w hali namiotowej, drużynowe rozgrywki w sali gimnastycznej, czy baraszkowanie po ogomnym materacu do skoku wzwyż. Do tego mnóstwo uśmiechu i radości na twarzach małych sportowców. Tak wyglądał pierwszy turnus "Wakacji z PCS", który w piątek właśnie się zakończył. 

Na zakończenie turnusu instruktorzy przewidzieli sporo atrakcji. Najmłodsze dzieci miały tego dnia zorganizowaną dyskotekę. Nieco starsi mogli wziąć udział w treningu z zawodnikami bełchatowskiego klubu rugby. Nie zabrakło także pokazów fitenss.

Pierwszy turnus "Wakacji z PCS" trwał od 24 czerwca, a uroczyście został otwarty przez Starostę Powiatu Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr. Trzeba przyznać, że w pierwszym tygodniu pogoda nas nie rozpieszczała. Ogromne upały i żar z nieba sprawiły, że dzieci korzystały głównie z zamkniętych obiektów PCS. Natomiast lekkie ochłodzenie w drugim tygodniu zajęć sprawiło, że młodzież mogła również cieszyć się z aktywności pod gołym niebem.

Tymczasem już od najbliższczego poniedziałku, 8 lipca rozpocznie się drugi turnus "Wakacji z PCS", który potrwa do 20 lipca. Dzieci zapisane na 6-godzinne zajęcia zapraszamy oczywiście od godz. 9. Natomiast oficjalne otwarce turnusu, wraz z przekazaniem informacji organizacyjnych i podziałem na grupy odbędzie się o godz. 10.00. Zapraszamy do hali namiotowej PCS.

Galeria I turnusu

Czytany 218 razy Ostatnio zmieniany piątek, 05 lipiec 2019 12:55
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy