poniedziałek, 03 czerwiec 2019 10:14

Powiatowy Rajd z okazji Dnia Dziecka

Piękna pogoda i uśmiechnięte buzie uczestników towarzyszyły drugiej w tym roku odsłonie Powiatowych Rajdów Rowerowych.

1 czerwca odbył się “Rajd z okazji Dnia Dziecka”, w którym wzięło udział ponad 120 osób, w tym przeszło 50 dzieci.
Najmłodsi uczestnicy sobotniego rajdu przebyli ponad 20-kilometrową trasę w fotelikach przymocowanych do rowerów rodziców. Ale w peletonie nie zabrakło także maluchów samodzielnie pedałujących na dziecięcych rowerkach.
Trudy trasy dzieciakom zrekompensował słodki poczęstunek w postaci lodów. Tradycyjnie było także leśne ognisko ze smażeniem kiełbasek.
Trasa rajdu wiodła m.in. nową ścieżką rowerową w kierunku Wólki Łękawskiej i dalej malowniczymi szosami gminy Bełchatów, m.in. przez Zawadów, Bukową, Janów i Zdzieszulice Górne.
Cieszy nas wysoka frekwencja wśród uczestników, w tym przede wszystkim duża liczba dzieci, które wzięły udział w rajdzie. To dla nich właśnie przygotowana została czerwcowa trasa. A już w lipcu kolejny rajd, tym razem specjalnie dedykowany dla wszystkich kobiet. “Rajd rowerowy dla Pań” odbędzie się 6 lipca. Oczywiście nie oznacza to, że panowie nie są mile widziani. Męska obsługa techniczna z pewnością się przyda.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z rajdu

Czytany 193 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 czerwiec 2019 10:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy