wtorek, 14 maj 2019 10:38

III Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Bełchatowskiego

Na stadionie lekkoatletycznym Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbędzie się Turniej Piłki Nożnej z okazji „Dnia Samorządowca”. W tej szczególnej formie integracji na sportowo udział wezmą przedstawiciele Samorządów z terenu Powiatu Bełchatowskiego

W dniu 31 maja 2019 r. odbędzie się III Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Starosty Bełchatowskiego. Będzie to kolejna edycja tych zawodów. Turniej, który wpisał się w kalendarz imprez samorządowych Powiatu Bełchatowskiego, jest idealną okazją do podkreślenia znaczenia aktywności fizycznej na co dzień. Rozgrywki piłkarskie w wydaniu urzędniczym będą wymownym apelem o promowanie postaw sportowych oraz znakomitą okazją do integracji pracowników samorządowych różnego szczebla. 
W rozgrywkach, którym patronuje Starosta, uczestniczyć będą drużyny reprezentujące gminy i jednostki organizacyjne z terenu Powiatu Bełchatowskiego. Zapraszamy do zgłaszania drużyn i aktywnego uczestnictwa w turnieju. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 9:00.

Czytany 326 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy