poniedziałek, 13 maj 2019 06:56

Powiatowy Rajd Rowerowy na rozruszanie za nami

Prawie 100 osób stawiło się na pierwszym w roku Powiatowym Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie.

Dojeżdżających na zbiórkę uczestników wydarzenia witała osobiście Starosta Bełchatowski pani Dorota Pędziwiatr w towarzystwie Dyrektora PCS pana Mirosława Mielusa. Każdy otrzymał okolicznościową plakietkę i naklejkę odblaskową oraz bidon - mamy nadzieję, że będzie wszystkim służył na rajdach rowerowych i nie tylko.
Kilka minut po godzinie 13 grupa rowerzystów wyruszyła w stronę Parzna, Strzyżewic. W starym wyrobisku piachu rozpalono ognisko, gdzie uczestnicy mogli odpocząć, porozmawiać i usmażyć kiełbaskę. 
Pogoda nam dopisała, poznaliśmy "nowe twarze", które pozytywnie wypowiadały się o rajdzie. Bardzo nas to cieszy, tym bardziej, że zapowiedziały, że w kolejnych rajdach tez będą uczestniczyć.
Dziękujemy za pomoc w organizacji załodze rowerowej Zgrzyt na czele z Maciejem Kusznerukiem, za bardzo sprawną naprawę roweru jeszcze przed startem.
A już dzisiaj serdecznie zapraszamy 1 czerwca na rajd z okazji Dnia Dziecka. Tym razem startujemy z parkingu przy Lidlu od ulicy Wojska Polskiego.
Zapraszamy wszystkich ale szczególnie dzieci - przybywajcie tłumnie :-)
Do zobaczenia

 

 

 

Czytany 228 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 maj 2019 08:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy