piątek, 12 kwiecień 2019 05:34

Grand Prix Kobiet w tenisie ziemnym

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie po raz kolejny zaprasza do udziału w Grand Prix w tenisie ziemnym kobiet w kategorii open. Na kortach hali namiotowej PCS odbędzie się cykl 4 turniejów, który wyłoni najlepszą tenisistkę powiatu bełchatowskiego.

Pierwszy turniej z serii już 12 maja, kolejne odbędą się: 16 czerwca, 25 sierpnia i 15 września.

Będzie to już czwarty oficjalny sprawdzian poziomu żeńskiego tenisa ziemnego w powiecie bełchatowskim. Do udziału w poszczególnych turniejach konieczne jest każdorazowo zapisanie się i dokonanie opłaty wpisowej w formie zakupu trzech biletów promujących ofertę PCS. Prowadzona będzie klasyfikacja punktowa, która po ostatnim turnieju wyłoni 3 najlepsze rakiety powiatu.
Zwycięzca otrzyma Puchar Dyrektora PCS. Przewidziane tez są nagrody dla najlepszych

Liczymy na zainteresowanie i chęć sprawdzenia się przez Panie. 

Z ramienia PCS osobą odpowiedzialną za organizację i przeprowadzenie rozgrywek będzie instruktor tenisa ziemnego pan Mariusz Strojkowski.

Pytania i zgłoszenia można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel. 513 470 620, 504 48 08 07.

Serdecznie zapraszamy.

Czytany 178 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 kwiecień 2019 07:08
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy