czwartek, 04 kwiecień 2019 11:38

Rowerem przez powiat

Nowa edycja Powiatowych Rajdów Rowerowych rusza już niebawem. Na rowerzystów czeka siedem tras o różnej długości i stopniu trudności. Początek rajdowego sezonu w PCS już 11 maja.

Wiosna już w pełni, coraz więcej rowerzystów pojawia się już na szosach i ścieżkach rowerowych. To znak, że czas rozpocząć sezon rowerowy także w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie. Kolejny rok z rzędu, we współpracy z Załogą Rowerową Zgrzyt zapraszamy na Powiatowe Rajdy Rowerowe. Pierwszy rajd, “Na rozruszanie” odbędzie się już 11 maja. Rajdy odbywać się będą w soboty, średnio raz w miesiącu. W sumie zaplanowaliśmy siedem tras (terminy i orientacyjne trasy w załączniku poniżej do pobrania), a sezon rowerowy w PCS tradycyjnie zamknie Rajd Niepodległości, 11 listopada. Profil tras, ich długość i stopień trudności został tak dobrany, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie specjalna trasa dla dzieci z okazji ich święta 1 czerwca, przewidziano także rajd dla pań, a także po raz pierwszy rajd nocny. Nowością będą także miejsca startu rajdów. Aby usprawnić przejazd przez miasto, peleton startował będzie z miejsc na rogatkach miasta i tylko część rajdów zaczynać będzie się przy PCS. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy rajdów otrzymają pamiątkowe plakietki i naklejki. Na pierwszym rajdzie będzie też niespodzianka w postaci elementu wyposażenia rowerowego.
Już dzisiaj zapraszamy i zachęcamy do zarezerwowania sobie poszczególnych dat :-)

Czytany 542 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 maj 2019 10:30

Pobierz załączniki:

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy