wtorek, 02 kwiecień 2019 06:27

Basen i aktywnośc fizyczna zamiast telefonu.

Ostatnia niedziela marca na pływalni PCS upłynęła pod znakiem akcji "Zamień telefon na basen". Po raz kolejny zachęcaliśmy mieszkańców powiatu do aktywności fizycznej, tym razem w wodzie.

Akcja miała na celu pokazanie potencjału rekreacyjnego naszego Centrum, jako alternatywy dla czasu spędzonego ze smartfonem. Przypomnieliśmy uczestnikom kilka zasad bezpiecznego korzystania z kąpieli wodnych, zwłaszcza w kontekście nadchodzących wakacji.

Zgłoszone osoby rywalizowały w zawodach pływackich z podziałem na kategorie wiekowe i płeć. Nie zabrakło też wspólnych rywalizacji rodzinnych (rodzic i dziecko w parze). Duże zainteresowanie towarzyszyło warsztatom podwodnym, prowadzonym przez Klub Płetwonurków EBE Dive Bełchatów. Obsługę i bezpieczeństwo imprezy wsparło Stowarzyszenie Przyjaciół Pływania.

W zawodach miejsca na podium były uhonorowane medalami i nagrodami promocyjnymi, ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie i  przez Powiatowe Centrum Sportu. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wsparcie w kampanii na rzecz aktywności fizycznej.

Galeria zdjęć tutaj

Czytany 210 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 kwiecień 2019 07:11
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy