środa, 06 marzec 2019 10:37

Festiwal Sztuk Walki

Festiwal Sztuk Walki ponownie odbędzie się w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie. 24 marca będzie można przyjrzeć się ofercie klubów, szkółek i sekcji, w których trenować można sporty walki.

Festiwal Sztuk Walki w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie odbędzie się już po raz drugi. Impreza odbędzie się w niedzielę, 24 marca w godzinach 15-19 w hali sportowej PCS. Inicjatywa ma podkreślić potrzebę aktywności fizycznej w życiu człowieka.

Dostrzegając rosnące zainteresowanie sportami walki i samoobroną Powiatowe Centrum Sportu wychodzi z inicjatywą umożliwiającą prezentację ofert klubów i szkółek zajmujących się szkoleniem w tej dziedzinie. 24 marca pokażemy ofertę Sekcji Bokserskiej PCS. Do współpracy zapraszamy także kluby, sekcje i szkółki działające na terenie powiatu bełchatowskiego, szkolące w różnych dziedzinach sportów walki i samoobrony.

Prezentacje poszczególnych dyscyplin odbędą się w formie otwartych treningów, a także poprzez udostępnienie miejsca na zorganizowanie stoisk promocyjnych.

II Festiwal Sztuk Walki w PCS będzie też okazją dla pań do zapisania się na kolejną edycję bezpłatnego kursu samoobrony pod nazwą "Bezpieczna Kobieta", który w tym roku będzie prowadzony w nowej formule. Termin rozpoczęcia 28 kwietnia. Limit miejsc 20 osób.

Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 marzec 2019 10:48
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy