wtorek, 11 grudzień 2018 10:10

Otwarte zajęcia lekkoatletyczne pełne sportowych emocji

Otwarte zajęcia lekkoatletyczne odbyły się w niedzielę w sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Zabawę w formie zawodów sportowych odbyły się w ramach programu “Lekkoatletyka dla każdego” finansowanego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zajęcia dla dzieci poprowadził trener Dariusz Rybarczyk, wychowawca sekcji lekkoatletycznej PCS. Trening miał formę zabawy, ale też rywalizacji drużynowej. Najpierw odbyły się zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat, a następnie starsi, w wieku 7-9 lat.

Po rozgrzewce przyszedł czas na drużynowe wyścigi. Były slalomy, skoki przez płotki i czołganie pod płotkiem, czy zabawa z hula-hop. Liczyła się koordynacja i oczywiście szybkość. Najważniejsza była dobra zabawa, ale nie zabrakło też solidnej dawki sportowych emocji.

Dla zwycięskich drużyn czekały efektowne medale, a dla wszystkich dyplomy i słodki poczęstunek od PCS.

Przy tej okazji przypominamy, że Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie prowadzi sekcję lekkoatletyczną dla dzieci w wieku 8 -11 lat. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Zobacz więcej zdjęc z zajęć.

Czytany 727 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 grudzień 2018 10:18
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy