środa, 05 grudzień 2018 11:45

Otwarte zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci już w najbliższą niedzielę

Otwarte zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 5-9 lat już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia. Zapraszamy do sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie na niezapomnianą zabawę z lekką atletyką w tle. Drużynowe zawody poprowadzi trener Dariusz Rybarczyk. Uwaga, obowiązują zapisy.

Atrakcyjna formuła drużynowej rywalizacji i okazja do wszechstronnego rozwoju cech motorycznych - to zapewnią lekkoatletyczne zajęcia, które już w najbliższą niedzielę poprowadzi Dariusz Rybarczyk, trener klasy mistrzowskiej LA, wychowawca medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata.

Jedyną niehandlową niedzielę w tym miesiącu warto spędzić rodzinnie, na sportowo w PCS!

Zajęcia sportowe odbywać się będą w dwóch grupach. O godz. 16 dla dzieci młodszych w wieku 5-7 lat oraz o godz. 17 dla dzieci w wieku 7-9 lat. Zajęcia w formie zawodów odbywać się będą w zespołach mieszanych ze względu na płeć, z wykorzystaniem sprzętu lekkoatletycznego dostosowanego do wieku uczestników. Dzięki takiej formule dzieci doświadczają różnorodnych i zmiennych form ruchu – wszyscy uczestniczą we wszystkich zabawach, a wymagane umiejętności ruchowe dostosowane są do wieku i poprawiają zdolności koordynacyjne uczestników.
Uwaga, ilość miejsc do udziału w zajęciach jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy. Chętne dzieci można zapisać pod numerem telefonu 502-057-563.
Zajęcia realizowane są w ramach Ośrodka Lekkiej Atletyki i programu “Lekkoatletyka dla każdego” finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Czytany 444 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy