piątek, 02 listopad 2018 09:51

11 Listopada - Powiatowy Rajd Rowerowy

Ostatni z tegorocznych Powiatowych Rajdów Rowerowych odbędzie się już 11 listopada. Będzie to rajd wyjątkowy, z uwagi na przypadającą tego dnia setną rocznicę odzyskania niepodległości. Dlatego też oprawa rajdu również będzie wyjątkowa.

Tradycyjnie rajd wyruszy spod siedziby Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej 96. Start o godz. 11. Ok. 35-kilometrowa trasa poprowadzi uczestników m.in. na cmentarz żołnierzy Wojska Polskiego w Klukach poległych we wrześniu 1939 roku. Tam uczestnicy rajdu uczczą pamięć poległych. Dlatego prosimy rowerzystów o zabranie dwóch zniczy – białego i czerwonego.

 Z Kluk rowerzyści przejadą przez Kaszewice do Kurnosa, gdzie będzie czekać na nich niespodzianka w postaci gorącej wojskowej grochówki :-)

Do organizacji w ostatni w tym roku powiatowy rajd  przyłączyło się Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Bełchatów z siedzibą w Kurnosie. Na placu przy Domu Kultury w Kurnosie nie zabraknie muzyki, będzie też ognisko. Uczestnicy rajdu, którzy będą chcieli nad ogniem upiec sobie kiełbaski, proszeni są o zabranie prowiantu ze sobą.

Widzimy się 11 listopada!

 

Czytany 483 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy