czwartek, 17 maj 2018 11:51

Rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka.

Rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie i Załogę Rowerową „Zgrzyt” rusza w sobotę 02 czerwca 2018 r. o godz. 13 z placu przy Lodowisku Powiatowym przy ul. Czaplinieckiej 96.

To kolejna wyprawa w ramach rajdów szlakami powiatu bełchatowskiego. Tym razem trasa będzie krótsza (18 km) i będzie prowadziła przez Biały Ług, Wierzchy Strzyżewskie, Wierzchy Parzeńskie, Lesisko, Parzno, Emilin, Domiechowice. Na postoju zorganizowane będzie ognisko i pieczenie kiełbasek, które zapewni Masarnia Marczak z Dobrzelowa. Pierwsze 100 uczestników, którzy przyjadą na zbiórkę otrzyma pamiątkowe plakietki. Ideę rajdu wspierają partnerzy: Bezpłatne Szkoły “Cosinus”, Społeczna Akademia Nauk Bełchatów, Agencja Aspi. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów jazdy na rowerze. Dorośli niech zabiorą dzieci, wnuki i młodsze rodzeństwa. To w końcu rajd przygotowany z myślą o nich :-)

 

Czytany 365 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 maj 2018 12:53
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy