wtorek, 15 maj 2018 06:09

Aktywnie, rowerowo, sportowo

Ponad 120 osób wzięło udział w pierwszym powiatowym rajdzie rowerowym organizowanym przez Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie i Załogę Rowerową “Zgrzyt”.

Pokonaliśmy wspólnie 25 km po ścieżkach naszego powiatu.
Przed rozpoczęciem rajdu od godz. 11:00 odbył się pokaz rowerów firmy Zasada Bikes przeprowadzony przez załogę sklepu rowerowego BIKEMIA.COM.  Pokaz był połączony z losowaniem wśród uczestników jazdy na wybranym rowerze elektrycznym w trakcie rajdu oraz drobnych upominków.  Przed startem uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe i okolicznościowe plakietki. Kilka minut po godz. 13 wszyscy wyruszyli w drogę. “Wiosenna trasa na rozruszanie” wiodła przez Domiechowice, Emilin, Wolę Mikorską, Mikorzyce, Nową Wieś, Rasy, Bukowie Górne, Suchcice, Pólko, Helenów, Dobrzelów, Myszaki. Umowna meta znajdowała się na parkingu przy Lodowisku Powiatowym. W miejscowości Pólko odbył się dłuższy postój, gdzie rozpalono ognisko i pieczono kiełbaski. Był czas na integrację, rozmowy i wspólne zdjęcia. Rowerzyści dodatkowo otrzymali odblaskowe naklejki poprawiające widoczność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

 Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w rajdzie i zapraszamy na kolejny 02 czerwca 2018 r. Będzie to II Powiatowy Rajd z okazji Dnia Dziecka. Rajd będzie liczyć ok 18 km.

Galeria zdjęć: I Rajd Powatowy   Film

Dodatkowe informacje: pierwszy powiatowy rajd rozruchowy

Rowerowa przyjaźń trwa, czyli cykl rajdów po powiecie

 

Czytany 418 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 12:13
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy