poniedziałek, 14 maj 2018 12:17

Wiosenny festiwal sztuk walki za nami

W sobotę 12 maja 2018 r. hala sportowa Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie  wypełniła się przedstawicielami najpopularniejszych sztuk walki.
Impreza rozpoczęła się od pokazów japońskiej sztuki walki aikido zaprezentowanych przez Klub Aikido Aikikai, (film 2) Kolejny pokaz to prezentacja krav magi Szkoły Łukasza Kaczmarka. Fani boksu mogli zobaczyć występy dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia sekcji bokserskiej PCS.  
 
Festiwal miał na celu skupić w jednym miejscu różne szkoły i style walki przedstawiając ich specyfikę. Każda szkoła prezentowała swoje umiejętności i zachęcała do wzięcia udziału w ich zajęciach.  Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogli zobaczyć co każda szkoła ma zaoferowania i czym różnią się techniki, w których kształcą swoich uczniów. Ponadto widzowie mieli okazję przekonać się, że sztuki walki to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu.
 
galeria zdjęć: Festiwal sztuk walki
Czytany 318 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 06:53
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy