czwartek, 26 kwiecień 2018 05:41

Rowerem po powiecie

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie i Załoga Rowerowa “Zgrzyt” zapraszają na coroczny cykl powiatowych rajdów rowerowych.
Rozpoczniemy 12 maja pod hasłem “Wiosenna trasa na rozruszanie”. Wyruszamy o godz. 13:00 spod hali lodowiska powiatowego (ul. Czapliniecka 96) . Rowerzyści odwiedzą najciekawsze okolice regionu, otrzymają pamiątkowe plakietki oraz odblaskowe gadżety. Każdą trasę zwieńczy integracja uczestników przy ognisku. Ideę rajdów wspierają w tym roku partnerzy wydarzenia: Zasada Bikes sklep rowerowy bikemia.com, Bezpłatne Szkoły “Cosinus”, Społeczna Akademia Nauk Bełchatów i Masarnia Marczak Dobrzelów. Dzięki takiemu wsparciu na cyklistów czekają dodatkowe atrakcje, gadżety i niespodzianki. Rozpoczęcie I rajdu, już od godz. 11:00, uświetni prezentacja rowerów elektrycznych, połączona z losowaniem wśród uczestników jazdy na wybranym rowerze elektrycznym w trakcie rajdu. Nowością jest możliwość zapisania dzieci na zajęcia sportowe w trakcie rajdu. Propozycja ta jest adresowana do osób, których dzieci nie mogą lub nie chcą wziąć udziału w rajdzie. Dziećmi zaopiekują się w tym czasie instruktorzy PCS, organizując im zajęcia zabawowo-sportowe na naszych obiektach.
 
Atrakcje pierwszej odsłony rajdów zapewni sklep rowerowy “Bikemia .com”. Przed rozpoczęciem rajdu (od godz. 11), do dyspozycji uczestników oddane zostaną rowery elektryczne do przetestowania na wyznaczonym torze. Udział w teście uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu voucherów ufundowanych przez naszego Partnera, do wykorzystania w sklepie rowerowym. Natomiast dla jednego szczęśliwca wylosujemy jazdę rowerem elektrycznym na trasie pierwszego rajdu. Dbając o atrakcje, nie zapominamy o bezpieczeństwie rowerzystów. Przed startem jak i w trakcie rajdu rozdamy gadżety poprawiające widoczność i bezpieczeństwo.
 
Patronami medialnymi wydarzenia są Dziennik Łódzki i Radio ESKA.
Serdecznie zapraszamy.
 
dodatkowe info: http://zgrzyt.cba.pl/powiatowy-rajd-rowerowy-kolejna-majowa-wycieczka/
Czytany 974 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 maj 2018 09:12

Pobierz załączniki:

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy