×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 105.
wtorek, 13 luty 2018 08:40

Podsumowanie Ferii z PCS 2018

Tradycyjnie w okresie ferii zimowych Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie zorganizowało na swoich obiektach zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci w wieku 7 - 13 lat. W okresie od 28 stycznia do 11 lutego przygotowaliśmy urozmaicony program zajęć, aby dzieci w sposób aktywny spędziły wolny czas od nauki. 

Blisko 100 uczestników pierwszego jak i drugiego turnusu, codziennie doskonaliło własne umiejętności ruchowe jak i również poznawało nowe, nieznane im wcześniej dyscypliny sportowe. Na lodowisku pod okiem instruktora wiele dzieci pierwszy raz postawiło kroki na tafli lodu, inne szlifowały swoje umiejętności.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z curlingu prowadzone przez członków Bełchatowskiego Klubu Curlingowego. 

Na Sali gimnastycznej oprócz ogólnorozwojowych zabaw i gier dzieci uczyły się zasad i gry w takich dyscyplinach jak piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, tenis stołowy, piłka siatkowa czy unihokej.

Z kolei na basenie główną atrakcją był wodny tor przeszkód, który uczył koordynacji i utrzymania równowagi  oraz zapewniał dzieciom niepowtarzalną zabawę.

Imprezami towarzyszącymi Ferii z PCS były: 

Disco Lodowisko
Aktywne Ferie z PCS - Maraton Fitness

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w imprezach o charakterze sportowym. 

Galeria zdjęć
Ferie z PCS 2018

 

 

Czytany 454 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy