poniedziałek, 18 grudzień 2017 13:44

Rok 2017 podsumowany na sportowo

Mikołajkowe zawody lekkoatletyczne za nami. Pod okiem instruktorów z Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Celem imprezy była promocja zajęć sportowych Powiatowego Centrum Sportu oraz integracja uczestników Powiatowej Akademii Małego Sportowca i dzieci uczęszczających na sekcje sportowe. Dla dzieci była  to okazja do wykorzystania nabytych umiejętności w zabawie sportowej na wesoło.

Po zmaganiach na hali sportowej dzieci przeniosły się na pływalnię krytą. Do pokonania był tor wodny z przeszkodami. Wysiłek nie mniejszy niż na sali gimnastycznej. Atrakcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich dzieci. Niebawem, bo już podczas ferii zimowych, amatorzy aktywnego wypoczynku będą mogli ponownie z niego skorzystać. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy ze Stowarzyszenia Przyjaciół Pływania.

Bilans świątecznych atrakcji to 50 uczestników i 50 uśmiechniętych buzi. Emocje były widoczne zarówno na sali, jak i na pływalni. Rodzice bacznie obserwowali poczynania swoich pociech. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody.

Mikołajkowy event „Zacznij od lekkiej a później... wejdź do wody” był po raz pierwszy                     organizowany na obiektach Powiatowego Centrum Sportu. Pozytywne opinie dzieci i rodziców przedstawiają te zajęcia jako doskonałą formę aktywizacji najmłodszych do uprawiania sportu

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkich młodym zawodnikom. Zapraszamy na pozostałe nasze akcje sportowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Czytany 675 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 grudzień 2017 07:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy