wtorek, 19 wrzesień 2017 07:36

II Mityng LA za nami

II Powiatowy Mityng LA im. Ryszarda Kaczorowskiego o Puchar Starosty Bełchatowskiego to pierwsza w roku szkolnym 2017/2018 impreza sprawdzająca formę uczniów szkół z Powiatu Bełchatowskiego.

Rywalizacja odbywała się w kategoriach U 12, U 14, U 16 oraz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Klasyfikacja indywidualna zawodniczek i zawodników miała wpływ na klasyfikację zespołową wśród szkół.
Do turnieju swoje reprezentacje wystawiły:

  1. W kategorii U 12:
    1.1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie
    1.2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bełchatowie
    1.3. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bełchatowie
    1.4. Szkoła Podstawowa nr 8 w Bełchatowie
    1.5. Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie
    1.6. Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
    1.7. Szkoła Podstawowa w Dobrzelowie
    1.8. Szkoła Podstawowa w Dobiecinie
    1.9. Szkoła Podstawowa w Kleszczowie
    1.10. Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim
  2. W kategorii U 14:
    1.1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie
    1.2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Bełchatowie
    1.3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bełchatowie
    1.4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bełchatowie
    1.5. Szkoła Podstawowa nr 8 w Bełchatowie
    1.6. Szkoła Podstawowa nr 9w Bełchatowie
    1.7. Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie
    1.8. Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
    1.9. Szkoła Podstawowa w Dobrzelowie
    1.10. Szkoła Podstawowa w Dobiecinie
    1.11. Szkoła Podstawowa w Kleszczowie
    1.12. Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim
  3. W kategorii U 16:
    1.1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie
    1.2. Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie
    1.3. Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
    1.4. Szkoła Podstawowa w Dobrzelowie
    1.5. Publiczne Gimnazjum nr 5 w Bełchatowie
  4. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
    1.1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
    1.2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4

    Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

    Klasy III-V U-12
    Klasyfikacja Szkół Generalna

Miejsce

Nazwa Szkoły

1

SP 13

2

SP 12

3

SP 8

 

Bieg na 40 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Krawętek Jakub

SP 13

2

Kurzydlak Kamil

SP 5

3

Więckowski Olek

SP13

 

Bieg na 40 m – dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Barańska Zuzanna

SP 12

2

Odolińska Maja

SP 8

3

Haładaj Barbara

SP 13

 

Bieg na 150 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Maleńczyk Jakub

SP 8

2

Kot Kacper

SP Dobrzelów

3

Kaczmarek Wiktor

SP Kurnos Drugi

 

Bieg na 150 m -dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Olczyk Anna

SP 8

2

Mańkiewcz Julia

SP 13

3

Matuszczyk Oliwia

SP 12

 

Bieg na 500 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Skrobek Aleksander

SP Dobiecin

2

Pietrasiak Bartosz

SP 13

3

Podawca Szymon

SP Kleszczów

 

Bieg na 500 – dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Łaz Magdalena

SP 13

2

Górny Maja

SP 1

3

Szkudlarek Julia

SP Dobiecin

 

Skok wzwyż – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Szymański Dawid

SP 13

2

 

 

3

 

 

 

Skok wzwyż - dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Lenart Patrycja

SP 13

2

Szustakiewicz Amelia

SP Dobrzelów

3

 

 

 

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Węglewski Franciszek

SP 13

2

Mroczkowski Tomasz

SP Kurnos Drugi

3

Alański Mikołaj

SP Chabielice

 

Skok w dal – dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Struś Iga

SP 13

2

Walas Nikola

SP 5

3

Kulesza Anna

SP 13

Klasy VI-VII U-14

Klasyfikacja Szkół Generalna

Miejsce

Nazwa Szkoły

1

SP 13

2

SP 1

3

SP 8

 

Bieg na 60 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Jakubczyk Marcin

SP Dobrzelów

2

Tomski Piotr

SP 1

3

Raj MIłosz

SP Kleszczów

 

Bieg na 60 m – dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Wólkiewicz Natalia

SP 1

2

Kuligowska Wiktoria

SP 9

3

Włodarczyk Julia

SP 12

 

Bieg na 200 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Koszur Michał

SP Kleszczów

2

Świercz Kacper

SP 8

3

Masaput Bogumił

SP 5

 

Bieg na 200 m -dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Kołodziejczuk Maria

SP 13

2

Pasmyk Wiktoria

SP 12

3

Stankiewicz Julia

SP 1

 

Bieg na 500 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Dąbrówka Wiktor

SP 13

2

Jasiński Kamil

SP 5

3

Markowiak Mateusz

SP 9

 

Bieg na 500 – dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Pawelus Amelia

SP 13

2

Dybalak Marita

SP 3

3

Masaput Barbara

SP Dobiecin

 

Skok wzwyż – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Worpus Bartłomiej

SP 12

2

Kołatek Jakub

SP 1

3

Kuciński Wiktor

SP 13

 

Skok wzwyż - dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Grochulska Julia

SP 9

2

Mielczarek Martyna

SP 13

3

Mielczarek Zuzanna

SP 13

 

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Miarka Dawod

SP Kleszczów

2

Melon Dawid

SP 8

3

Szymański Marcel

SP 1

 

Skok w dal – dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Siwiaszczyk Klaudia

SP 13

2

Dyła Martyna

SP Chabielice

3

Matusiak Daria

SP 8

 

Rzut piłeczką palantową – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Wawrzyk Jakub

SP 4

2

Stańczyk Marcel

SP 13

3

Wójcik Wiktor

SP 8

 

Rzut piłeczką palantową – dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Materka Zuzanna

SP 1

2

Walczak Julia

SP 13

3

Gruszczyńska Angelika

SP Chabielice

 Klasy Gimnazjalne U-16
Klasyfikacja Szkół Generalna

Miejsce

Nazwa Szkoły

1

SP 1

2

SP 12

3

SP Dobrzelów

 

Bieg na 60 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Chrosta Filip

SP 1

2

Jabłoński Damian

PG5

3

Markiewicz Jakub

SP 12

 

Bieg na 60 m – dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Popek Sara

SP 12

2

Chmielewska Gabriela

SP 1

3

Olbrych Sylwia

SP Dobrzelów

 

Bieg na 200 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Bartosik Mateusz

SP 1

2

Michalski Wiktor

SP 12

3

Patek Mateusz

PG 5

 

Bieg na 200 m -dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Opyd Angelika

SP 12

2

Lis Aniela

PG Kurnos Drugi

3

Terkiewicz Klaudia

SP 12

 

Bieg na 500 m - chłopców

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Waśko Kacper

SP 1

2

Kopacki Łukasz

PG 5

3

Sztark Emil

SP Dobrzelów

 

Bieg na 500 – dziewczyn

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Koch Zuzanna

SP 1

2

Stępień Hanna

SP 1

3

Gryl Milena

SP Dobrzelów

 

Skok wzwyż – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Klat Hubert

SP 12

2

Wójciak Jakub

PG 5

3

Grabowski Marcin

SP 12

 

Skok wzwyż - dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Kaczmarek Wiktoria

PG Kurnos Drugi

2

Frączek Sandra

SP 12

3

Gierlak Julia

SP 12

 

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Patrzyk Adam

SP 1

2

Gonerski Jakub

SP 1

3

Turowicz Wiktor

SP 12

 

Skok w dal – dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Florczyk Maria

SP 1

2

Topałka Kinga

SP 1

3

Mazurska Anna

SP Dobrzelów

 

 Pchnięcie kulą– chłopcy

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Ćwikliński Szymon

SP 12

2

Dziekański Jakub

SP Dobrzelów

3

Matyja Klaudiusz

PG Dobrzelów

 

Pchnięcie kulą – dziewczyny

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła

1

Jarzębska Natalia

SP 1

2

Płomińska Waronika

SP 12

3

Skrobek Rozalia

SP 12

 Galeria zdjęć: II Mityng LA

 

 

 

Czytany 255 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 wrzesień 2017 19:30
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy