wtorek, 05 wrzesień 2017 12:41

Bieganie w PCS

Chcesz zacząć biegać, biegasz ale nie do końca wiesz czy dobrze to robisz a może marzy ci się maraton lub poprawienie swojego wyniku biegowego?

Te zajęcia są dla Ciebie ;)

Zorganizowane zajęcia biegowe będą się odbywać dwa razy w tygodniu. Dodatkowo w niedziele będą treningi funkcjonalne, wzmacniające siłę biegową. Jeśli lubisz biegać, a irytuje cię brak postępów lub też tracisz motywację biegając w pojedynkę, te treningi są dla Ciebie ;)

Celem  grupy treningowej będzie też wypracowanie odpowiedniej formy, która skutecznie przyczyni się do poprawienia „życiówek”.
Podczas spotkań będą prowadzone grupowe treningi biegowe na różnych poziomach zaawansowania. Każdy uczestnik będzie traktowany indywidualnie – regularnie wykonując testy lub akcenty treningowe.
Razem stworzymy indywidualny plan rozwojowy i ustalimy cele startowe. Obciążenia na treningach będą dopasowywane do poziomu wytrenowania. W zespole SIŁA! Trening w grupie pozwoli przetrzymać ciężkie chwile, a ciekawe rozmowy podczas rozbiegania, pozwolą rozluźnić się po pracy i utrzymać motywację do regularnych treningów.

Treningi będą prowadzone pod okiem doświadczonego trenera  klasy mistrzowskiej LA Dariusza Rybarczyka, dla którego bieganie, obciążenia treningowe, plany treningowe i startowe to pasja.

Szczegółowe informacje dotyczące treningów będa dostepne dla zadeklarowanych uczestników na grupie fb. "Zajęcia biegowe z instruktorem" (https://www.facebook.com/groups/1937174706525714/)

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96 (wejście od strony basenu).

Zapraszamy

Czytany 627 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 wrzesień 2017 05:34
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii:

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy