Aktualności

Otwarte zajęcia lekkoatletyczne pełne sportowych emocji

Otwarte zajęcia lekkoatletyczne odbyły się w niedzielę w sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie. Zabawę w formie zawodów sportowych odbyły się w ramach programu “Lekkoatletyka dla każdego” finansowanego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Czytaj dalej...
Kamieniami po lodzie
Od wczoraj lodowisko Powiatowego Centrum Sportu jest epicentrum polskiego curlingu. Już w czwartkowe popołudnie rozegrano pierwsze mecze w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Curlingowego o Puchar Starosty Bełchatowskiego. Oficjalne otwarcie turnieju odbyło się dzisiaj o godz. 10. Po raz pierwszy w roli gospodarza zawodów turniej otworzyła Dorota Pędziwiatr, Starosta Powiatu Bełchatowskiego oraz Marek Jasiński, członek zarządu Powiatu. W czterodniowych zawodach rywalizują 34 drużyny. O godz. 12.45 na tafli lodowiska doszło do towarzyskiego meczu pomiędzy drużyną PCS, a reprezentacją Powiatu Myślenickiego, partnerskiego samorządu Powiatu Bełchatowskiego. Sportowa rywalizacja curlerów potrwa do niedzieli. Wtedy okaże się do kogo trafią medale i Puchar Starosty Bełchatowskiego. Przypominamy, że na czas turnieju lodowisko PCS wyłączone jest z użytkowania. Miłośników łyżew zapraszamy na lodowisko od poniedziałku.
 
Galeria zdjęć: Turniej
Czytaj dalej...
Bełchatów OPEN 2018

W dniach 06-09 grudnia 2018  na lodowisko powiatowe zawita olimpijska dyscyplina sportowa jaką jest curling. Będzie to już IX Turniej Curlingowy o Puchar Starosty Bełchatowskiego.  

Czytaj dalej...

Powiatowe Centrum Sportu

PCS jest nowoczesnym zespołem obiektów sportowych, który oferuje pełen wachlarz możliwości uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportu przez wszystkie grupy wiekowe.
więcej ...

Dane Kontaktowe

Powiatowe Centrum Sportu
w Bełchatowie
ul. Czapliniecka 96
97-400 Bełchatów
Formularz kontaktowy